Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

VÄSKA, "Mini Luggage" Céline.

Skinn i olika färger med detaljer av gul metall. Ett ytterfack med dragkedja. Fodrad med skinn. Insida med tre fack. Märkt "CELINE Made in Italy". Dustbag medföljer. Mått ca 30(50) x 17x 28 cm.

Slitage. Märken. Repor.

Utropspris
9 000 SEK