Skinn i olika färger med detaljer av gul metall. Ett ytterfack med dragkedja. Fodrad med skinn. Insida med tre fack. Märkt "CELINE Made in Italy". Dustbag medföljer. Mått ca 30(50) x 17x 28 cm.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.