COCKTAILSKEDAR

6 st och BÅLSLEVAR, 2 st, nysilver och trä, Aarikka 1970-tal.

Skedlängd 23 cm och den kortare slevens längd34 cm. Bär tillverkarens stämpel. Ett skedpar i originalförpackning. Ostämplad bålslev, sannolikt Aarikka, i metall med bemålad träkula, längd 40 cm.

Konditionsrapport

Anlupna. Smärre färgbortfall.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    97
    EUR
    962 SEK
    114 USD

    Budhistorik (9 bud)
    1A14 nov 19:3897EUR
    314 nov 19:3892EUR
    1A14 nov 19:3260EUR