Design
974712

KUDDAR, 2 st, design Ulrica Hydman Vallien, Kinnasand, sent 1900-tal.

Kuddarnas mått ca 50 x 50 respektive 60 x 40 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK