PARTI SOCKLAR OCH STÄLL, 6 delar, orienten

Ädelträ. Tre ovala med 2 senare stödfötter 14x7x4 cm. Kvadratisk 11x11x5 cm. Rund diameter 10. Ställning 15x10x18 cm

Skador. Smärre slitage. Kompletterad.

Utropspris
2 000 SEK