SÄNGRAM, Grange, Frankrike, sent 1900-tal.

Betsat lövträ. Yttermått; längd 235, bredd 216, höjd 104 cm. Innermått ca; längd 212, bredd 212 cm.

Bruksslitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK