LISA LARSON, stengods, figuriner, 4 st. Gustavsberg .

Känguru, Stora Zoo,
Dromedar, Menageri,
Boxer, Kennel,
Pudel, Vov.

Obetydligt ytslitage. Känguru-ungen med nagg.

Utropspris
2 500 SEK