Vaxposeringar av svenska regenter, Gustav Vasa - Carl XIV Johan. (Fredrik I saknas). Svärtade ramar med medaljonger i mässing och glas. 14,5 X 15, diameter 9 cm.
Dekorbortfall. Repor. Skador. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.