SAMEKNIV, Paul Larsson, Funäsdalen, signerad, 1900-tal.

Grepp av renhorn. Knivslida av renhorn och läder med upphängningsanordning av tvinnat läder. Signerad "P.L". Total längd ca 24,5 cm.

Slitage.

Utropspris
1 500 SEK