SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-tal

SLAGLÅSGEVÄR, 17/1800-tal

Längd totalt ca 140 cm. Bonad stock med skurna detaljer. Mässingsdetaljer.

omarbetad. Slitage. Kompletterad. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK