JIMMY CHOO, skor. Storlek 37,5.
Pumps. Svart mocka med lädersula och läderfoder. Etikettmärkta JIMMY CHOO, LONDON samt djupstämplade JIMMY CHOO, LONDON, MADE IN ITALY. Originalkartong samt dustbag medföljer.
Något slitage.