Pumps. Svart mocka med lädersula och läderfoder. Etikettmärkta JIMMY CHOO, LONDON samt djupstämplade JIMMY CHOO, LONDON, MADE IN ITALY. Originalkartong samt dustbag medföljer.
Något slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.