Design
976943
BYRÅ, NK Inredning, Nordiska Kompaniet, omkring 1960-tal.
Byrå, nk inredning, nordiska kompaniet, omkring 1960-tal.

Vitlackerad med sex lådor. Draghandtag och beslag i mässing. Längd 107 cm, djup 46 cm, höjd 70 cm.

Bruksskick. Repor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK