Neapel 1804

Ljusstakar, ett par, silver.

Nedåt avsmalnande, på rund fot, dekor av graverade blad och pärlstav. Höjd 23 cm, total vikt 520 gram.

Konditionsrapport

Slitage, bucklor, en ljushållare lagad.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wehtje

Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa

+46 8-614 08 22
anna.wehtje@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss