Neapel 1804, ljusstakar, ett par, silver.

Nedåt avsmalnande, på rund fot, dekor av graverade blad och pärlstav. Höjd 23 cm, total vikt 520 gram.

Konditionsrapport

Slitage, bucklor, en ljushållare lagad.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wehtje

    Anna Wehtje
    Ansvarig specialist silver och preciosa

    anna.wehtje@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss