LARS HELLSTEN, VAS och SKÅL, glas, "Butterfly och "Neptunus", Orrefors.
Klart, blått och gult glas. Höjd 8-25 cm. Signerade Orrefors och Orrefors LH 4943-23.
Smärre slitage.