BURKAR MED LOCK

Ett par, stengods, Höganäs.

Höjd 18 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Nagg på insidan av locket.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V16

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

+46–708–17 21 08
johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    35 EUR
    41 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A 8 dec 20:04350SEK
    2 8 dec 20:04350SEK
    1 8 dec 16:50300SEK