LJUSSTAKE

Smide, 1600-/1700-tal.

Spiralformad. Droppskål på tre ben. Höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Nagg.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    161 EUR
    189 USD

    Budhistorik (24 bud)
    3 8 dec 17:451600SEK
    5A 8 dec 17:451525SEK
    5A 8 dec 17:441500SEK