ERLAND CULLBERG

Färglitografi, signerad och numrerad 51/110.

80 x 61 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Florencia Medvedeo

Florencia Medvedeo
Värderare smycken och vintage

+46-760 518725
florencia.medvedeo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    55 EUR
    68 USD

    Budhistorik (7 bud)
    414 jan 20:21550SEK
    2A14 jan 20:21500SEK
    414 jan 20:21500SEK