OKI RÄISÄNEN, olja på duk, signerad och daterad 1912.
Gårdsvy. 44 x 66 cm.
Lös från ramen. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
200 EUR