Design
978526
BOKHYLLOR, ett par, Svensk fur. 1900-talets mitt.
Bokhyllor, ett par, svensk fur. 1900-talets mitt.

A furu. Skåp med dörrpar, bakomvarande hyllplan samt ovanvarande hylla. Bredd ca 160, djup ca 41, totalhöjd ca 190 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Repor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK