NYCKELSKÅP

1800-talets slut.

Front i formgjuten metall samt bakstycke i trä. Bredd 38, djup 9, höjd 63 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Bruksslitage, ställvis något hårdare.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    8 700
    876 EUR
    1 034 USD

    Budhistorik (58 bud)
    17A15 nov 22:268700SEK
    1615 nov 22:268500SEK
    1715 nov 22:248300SEK