SERVISDELAR, 32 delar, glas, 1900-tal.

Tolv vinglas med gröntonad cuppa (höjd ca 16 cm), tolv vinglas (höjd 17 cm) samt åtta selterglas (höjd 11,5 cm).

Bruksslitage. Ca sex delar med mynningsnagg, ca sju delar med fotnagg.

Utropspris
2 000 SEK