Oeuvres Diverses De Mr De La Fontaine - Tome 3. Amsterdam 1744.

Helfranska band med präglad gulddekor Röda snitt. Titelblad i rött och svart.

Märken. Slitage. Fjärde boken saknas.

Proveniens

Ex Libris Svend Fridolf Jacobsen.

Utropspris
1 500 SEK