BÖCKER, 2 st, Le Théatre de P. Corneille IV. 1759 Paris.

Le Théatre de P. Corneille IV. 1759 Paris.
Fillo Di Sciro...1786. Med kassett.
Helfranska band med guldpräglad dekor. Röda snitt.

Märken. Slitage.

Proveniens

Ex Libris Svend Fridolf Jacobsen.

Utropspris
1 500 SEK