Uno Troili

(Sverige, 1815-1875)
Uno Troili
(Sverige, 1815-1875)

UNO TROILI, tillskriven, olja på pannå, osignerad.

Sittande man med fat. 32 x 21 cm.

Retuscher. Färgbortfall. Krackelyr. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

428. Keith Haring, "Untitled", ur: "Free South Africa".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK