ELLEN THESLEFF

Kolteckning, signerad och daterad -35.

Naken, 21,5x17 cm.

Konditionsrapport

Vågigt papper. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - J1
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 EUR

    Slutpris

    340
    EUR
    3 328 SEK
    410 USD

    Budhistorik (6 bud)
    514 jan 19:17340EUR
    4A14 jan 19:17330EUR
    411 jan 16:46320EUR
    Acceptpris på 320 EUR uppnåddes