MATTA

Keshan, signerad, 410 x 306 cm.

Grönt fält med palmettmönster.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Tvättad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I113

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 20 000 SEK

    Slutpris

    10 500
    1 072 EUR
    1 295 USD

    Budhistorik (19 bud)
    5A 6 jan 14:3210500SEK
    6 6 jan 14:3210000SEK
    5A 6 jan 14:289800SEK
    Acceptpris på 7 000 SEK uppnåddes