MATTA

Keshan, signerad, 403 x 298 cm.

Rött fält med mittmedaljong och hörnornament. Mörkblå huvudbård.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Tvättad. Renoverad med senare fransar.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - M13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter

+46-703 802188
karin.larsdotter@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    6 100
    611 EUR
    717 USD

    Budhistorik (44 bud)
    11A 7 dec 21:446100SEK
    12 7 dec 21:445900SEK
    11 7 dec 21:435600SEK