836
980504

BULGARI

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
BULGARI

Armband, 18K vitguld med fyra avtagbara berlocker, varav en med lapis lazuli och en med briljantslipade diamanter, längd 21 cm, total vikt 32 g. Stämplad Bulgari. Etui och ytterbox medföljer.

Obetydligt ytslitage.