ASSIETTER 12 st, porslin Waldenburg 1800-talets mitt.

Handmålad dekor av blommor, diameter ca 16 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Nötta kanter. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutas:
    CET

    9 dagar 9 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    600
    58 EUR
    66 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 650 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    115 dec 09:08600SEK