ASSIETTER 12 st

Porslin Waldenburg 1800-talets mitt.

Handmålad dekor av blommor, diameter ca 16 cm.

Konditionsrapport

Nagg. Nötta kanter. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    550
    56 EUR
    67 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    112 jan 23:19550SEK
    112 jan 23:19350SEK
    112 jan 23:19300SEK