ERICH & INGRID TRILLER

Vas av stengods, Tobo 1950-/60-tal.

Närmast äggformad. Uranglasyr i gula toner. Signerad Triller Tobo. Höjd ca 17,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydliga repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L17

Kontakta ansvarig katalogiserare

Andreas Knutsson

Andreas Knutsson

+46-722 416922
andreas.knutsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    7 000
    718 EUR
    835 USD

    Budhistorik (16 bud)
    7 7 nov 13:097000SEK
    4 7 nov 13:096800SEK
    7 7 nov 13:096600SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes