Stomme av mässing behängd med lövformade prismor, stjärnor och margueriter. För sex ljus och sex ljuspunkter. Avslutande klot. Höjd 90 cm, diameter 55 cm
Smärre slitage. Ej funktionstestad. Ytsmuts. Smärre nagg. Skada på glasstycke vid toppfästet.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.