KANNA SAMT SKÅLAR 2 ST

Keramik, Kupittaan Savi.

Färgglaserad. Kannans höjd 19 cm. Bruna skålens diameter 27 cm. Gröna skålens diameter 21 cm. Gröna föremålen stämplade "Made in Finland".

Konditionsrapport

Slitage. Tillverkningsdefekter.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 150 EUR

    Slutpris

    30
    EUR
    299 SEK
    35 USD

    Budhistorik (1 bud)
    112 dec 11:1130EUR