AKSELI GALLEN-KALLELA

Etsning, signerad och daterad 19.

Självporträtt. Daterad 1897 i plåten. 17,5x13 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    919
    EUR
    9 195 SEK
    1 130 USD

    Budhistorik (33 bud)
    713 feb 18:44919EUR
    2A 7 feb 17:29899EUR
    4 7 feb 17:29880EUR
    Acceptpris på 250 EUR uppnåddes