12 st djup tallrikar. En tallrik med nagg.
12 st tallrikar
2 st serverings skålar.
1 st tillbringare
1 st såsbåt
6 st uppläggningsfat, längd 25-38 cm. Ett med nagg.
12 st förrättstallrikar, en tallrik med nagg.
12 st assietter.
Smärre slitage. Nagg.