INGEBORG LUNDIN

Vas, ariel "Ansikten", Orrefors Gallery, signerad, 1985.

Ansikten mot grönt underfång, signerad Orrefors 957715 Ingeborg Lundin Ariel Gallery 9-85. Etikettmärkt. Höjd 17 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 18 000 SEK

    12 000
    1 202 EUR
    1 411 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    4 8 dec 17:3912000SEK
    3 8 dec 11:2111500SEK
    2 2 dec 16:2511000SEK