STIG LINDBERG

Vas, stengods, "Veckla", Gustavsberg studio.

Oregelbunden form. Vit carraraglasyr. Stämplad och etikettmärkt. Höjd 30 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L16

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    362 EUR
    427 USD

    Budhistorik (9 bud)
    1A14 nov 22:203600SEK
    314 nov 22:203500SEK
    1A10 nov 11:553288SEK