HANS HANSEN

Ask, stelingsilver och palisander, Danmark.

Kubformad ask med lock. Palisander med inläggningar av silver. Innre lock av plexiglas. Stämplad 925 S Hans Hansen Sterling Denmark. 10 x 10, höjd 13 cm.

CITES certificate, valid within the EU included.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 SEK

    4 100
    418 EUR
    505 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (4 bud)
    1 6 jan 13:304100SEK
    3 5 jan 22:523500SEK
    2 2 jan 09:582200SEK