HANS HANSEN, ask, stelingsilver och palisander, Danmark.

Kubformad ask med lock. Palisander med inläggningar av silver. Innre lock av plexiglas. Stämplad 925 S Hans Hansen Sterling Denmark. 10 x 10, höjd 13 cm.

CITES certificate, valid within the EU included.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss