NILS STRINNING, hyllsystem, "String", 2000-tal.

Omonterad.
9 st långa hyllor, 30x78 cm
6 st mindre hyllor, 58x30 cm
skåp, 79x42x30 cm
3 st metallställningar, 200x30 cm
2 st mindre metallställningar, 75x30 cm

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK