Omonterad.
9 st långa hyllor, 30x78 cm
6 st mindre hyllor, 58x30 cm
skåp, 79x42x30 cm
3 st metallställningar, 200x30 cm
2 st mindre metallställningar, 75x30 cm
Smärre slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.