Fanerat med mahogny. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan upptill. Nedtill 2 lådor samt dörrpar. Krön med dekor av rocaille. Bredd 105 cm, djup 45 cm, höjd 180 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Fanerskada
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.