VITRINSKÅP

Rokokostil, 1900-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan upptill. Nedtill 2 lådor samt dörrpar. Krön med dekor av rocaille. Bredd 105 cm, djup 45 cm, höjd 180 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Fanerskada

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    650
    66 EUR
    80 USD

    Budhistorik (8 bud)
    4 4 jan 11:20650SEK
    3A 4 jan 11:20600SEK
    3 4 jan 10:34500SEK