Fanerad med bland annat palisander. Fyra lådor samt nedfällbar skrivklaff med bakomliggande lådinredning. Mässingsbeslag med dekor av keruber. Bredd 103 cm, djup 48 cm, höjd 139 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador. Märken. Maskstungen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.