SPEGEL

1900-talets andra hälft.

Spegelram av plast. Mått ca 80x42 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    450
    45 EUR
    53 USD

    Budhistorik (4 bud)
    215 nov 16:12450SEK
    115 nov 16:11400SEK
    215 nov 16:10350SEK