FÅTÖLJ

1900-tal.

Klädd i textil "Anakreon" designat av Josef Frank för Firma Svenskt tenn. Sitthöjd 42 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Senare klädsel.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H80

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 700
    372 EUR
    439 USD

    Budhistorik (23 bud)
    715 nov 12:533700SEK
    11A15 nov 12:523500SEK
    715 nov 12:523500SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes