KÖPMANSDISK, 1900-tal.

KÖPMANSDISK, 1900-tal.

Målad samt med beslag av metall. Utdragslådor samt vid mitten en dörr. Bredd ca 140, djup ca 50, höjd ca 96 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Renoverad yta. Senare målning. Senare beslag.

Utropspris
8 000 SEK