VITRINSKÅP

"Julita", Åmells möbler, 1900-talets andra hälft.

Målat. Glasade pardörrar upptill med bakomliggande hyllplan. Nedtill två lådor samt pardörrar med bakomliggande hyllplan. Uppsvängt krön. Bredd 103 cm, djup 50 cm, höjd 197 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Senare målning.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N9

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    7 dagar 6 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    300
    30 EUR
    35 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    122 nov 06:44300SEK