LODREGULATOR, omkring 1900,

LODREGULATOR, omkring 1900,

Mörkbetsat trä. Flankerande kolonnetter med svarvade detaljer. Glasad dörr. Löst krön. Längd 44 cm, djup ca 19 cm, höjd totalt ca 119 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Maskstungen. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK