Klockformad, godronnerat bärnstensfärgat glas, utsidan med iriserande "krackelerad"yta, signerad AD Copier Made in Holland B443 LEERDAM UNICA. Höjd 18,5 cm.
Den krackelerade ytan med slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.