THURE WALLNER

Olja på duk, signerad.

Fåglar. 38 x 55 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    15 200
    1 532 EUR
    1 806 USD

    Budhistorik (34 bud)
    215 nov 14:0515200SEK
    6A15 nov 14:0515000SEK
    6A15 nov 14:0214700SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes