STIGBERT, Brosch, 18K guld med seedpärlor, Stigbert för Engelbert
Lövformad med pärlrad. Signerat Stigbert, Stämplat HE för Engelbert. Stockholm 1966. Total längd 50 mm. Total vikt ca 5 gram
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10