"T"-formade länkar, varav 10 briljanterade vitguldslänkar, diamanter ca 0.01 ct styck. Stämplat Chiampesan. Italy. Längd 19 cm. Instickslås. Total vikt ca 16 gram
Bruksslitage. Slitage på rhodium plätering på vitguld.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.