BÖCKER, 2 st, Astrid Lindgren med dedikation av författarinnan.

Bara roligt i Bullerbyn samt Sunnanäng. Inbundna bökker med pappärm, rygg av tyg. Dedikationer på försättsblad. 13x19,5 resp 15,5x21,2 cm.

Slitage, mindre skador på pärmarna. Enstaka veck, blyertsskrift och fläck.

Utropspris
1 500 SEK